Romipol Sp. z o. o.
dystrybutor zestawów kołowych, kółek

Zapraszamy do zapoznania
się z naszą ofertą
Więcej

Strona główna

Brochure in English Brožúra v slovenskom jazyku

 

 

Kółka do wózków transportowych, sklepowych, łóżek szpitalnych

 

Romipol jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy AS Rollen. Od początku założenia naszej firmy zajmujemy się dystrybucją kół i rolek do wózków oraz mebli. Nasza siedziba znajduje się w Szlachtowej w województwie małopolskim.

 

Satysfakcja klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Każde zamówienie traktujemy poważnie i staramy się o jak najszybszą realizację zlecenia. Dzięki rzetelnemu podejściu do pracy, w 2011 roku otrzymaliśmy certyfikat wiarygodności biznesowej.

 

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo między innymi:
- kółka do wózków sklepowych,
- kółka do wózków transportowych,
- kółka do łóżek szpitalnych,
- kółka transportowe.

 

Dzięki szerokiej gamie produktów dobór odpowiednich do Państwa zastosowań kółek meblowych nie stanowi najmniejszego problemu. W naszym asortymencie znajdą Państwo elementy pasujące do wyposażenia warsztatów, jak i do eleganckich biur czy mieszkań. Minimalistyczny design nie rzuca się w oczy, a zastosowanie odpowiednich kółek bądź rolek, znacząco podnosi funkcjonalność użytkowanych mebli. Jednocześnie, nie można zapomnieć jak ważna jest ich niezawodność w takich placówkach jak szpitale czy przychodnie. Dlatego wszystkie oferowane produkty cechują się doskonałym wykonaniem oraz ponadprzeciętną wytrzymałością.

 

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszych produktów. Nasza oferta z całą pewnością spełni Państwa oczekiwania. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu - nasi pracownicy chętnie udzielą wyczerpujących informacji.